PRO Social

PRO Social je tvůrčí skupina. Profesionálové z různých oborů se potkávají při tvorbě smysluplných kampaní.

Točíme filmy o lidech a jejich příbězích, vyrábíme virální videa, tvoříme webové stránky, vytváříme vizuální identitu firem, akcí a produktů a píšeme texty a slogany. Taky máme nejlepšího fotografa široko daleko. Zvyšujeme sledovanost a prodeje účelným řízením kampaní na Facebooku a v sítích Google AdWords a Sklik. A moc rádi (a také dobře) organizujeme firemní, kulturní a společenské akce.

Zkrátka, s klidem si od nás objednejte reklamní kampaň od a do zet.

A proč PRO Social? Protože sociální, lidský, přirozený. Frontální agresivní reklama ztrácí na síle. Je jí všude příliš mnoho. Leckdy i billboard na hlavní třídě může být naprosto neúčelnou investicí. Baví nás proto přirozená komunikace se zákazníky a příznivci.

Tak počítejte s tím, že do marketingového mixu Vám navrhneme i nějakou společenskou či kulturní akci, veřejně prospěšnou aktivitu, výlet s vašimi zákazníky nebo nějaký pěkný zásah do veřejného prostoru.

Říká se, že reklama je navoněná zdechlina. Snažíme se, aby to v naší práci tak nebylo – za reklamou z naší dílny najdou zákazníci vždy kvalitní komunikaci a nakonec Váš skvělý produkt a organizaci.